Premier League. Pep Guardiola wściekły na swoich zawodników. Zabrał im dzień wolny po... wygranym meczu

W meczu 5. kolejki Premier League Manchester City wygrał na własnym boisku z Fulham (3:0). Wygrana nie zadowoliła jednak trenera mistrzów Anglii, Pepa Guardioli, który za "słaby występ" ukarał swoich piłkarzy odebraniem im dnia wolnego.

- Jestem zły. Jestem zdenerwowany na moich piłkarzy i oni o tym wiedzą. Nie mogę sobie z tym poradzić, gdy brakuje im prostych rzeczy: prostego podania, kontrolowania piłki. Rozmawialiśmy o tym wiele razy, dlatego zamierzam pokazać im, że możemy to poprawić - powiedział Guardiola po sobotnim spotkaniu.

Hiszpański szkoleniowiec zarządził, że w niedzielę, zamiast planowanego dnia wolnego, piłkarze odbędą specjalny trening taktyczny, podczas którego on sam wyjaśni im, co wyglądało źle w starciu z Fulham

Zdaniem angielskich mediów, były trener Bayernu Monachium i FC Barcelony największe pretensje miał do dwóch zawodników. Nie wiadomo jednak o kogo chodzi, trudno też wskazać, kto zawinił najbardziej, biorąc pod uwagę to, że Manchester prowadził już od 3. minuty.

Według Guardioli tylko perfekcjonizm i ciężka praca zagwarantują jego drużynie sukces w Lidze Mistrzów, a właśnie triumf w tych rozgrywkach ma być głównym celem The Citizens w tym sezonie.

***

>> To już nie Piątek, to "Super Piątek"! Włoskie media zachwycone polskim napastnikiem. Udany weekend naszych piłkarzy za granicą [PODSUMOWANIE]

>> Bundesliga. Robert Lewandowski wzorem dla byłego napastnika Barcelony

>> Reprezentacja Polski. Jerzy Brzęczek: Jakub Błaszczykowski może nie dostać powołania

>> Jerzy Brzęczek o Adrianie Mierzejewskim: Powołanie? Nie ma tematu

Więcej o: