Premier League. Manchester United i Arsenal wygrały swoje spotkania. Tottenham przegrał [PODSUMOWANIE]

Manchester United poradził sobie na wyjeździe z Burnley, a Arsenal z Cardiff. Watford niespodziewanie wygrało z Tottenhamem.

Czerwone Diabły przegrały dwa poprzednie spotkania, więc angielski tabloid "Daily Mail" pisał, że jeśli Manchester znowu zostanie pokonany, to Jose Mourinho straci posadę. Portugalczyk może jednak spać spokojnie, bo United wygrało na wyjeździe 2:0 z Burnley, po dwóch golach Romelu Lukaku.

W 69. minucie mogło być 3:0, ale Paul Pogba zmarnował jedenastkę, którą efektownie obronił Joe Hart.

Dziesięć minut później Marcus Rashford zobaczył czerwoną kartką, ale Burnley nie zdołało tego wykorzystać.

Tottenham niespodziewanie przegrał 1:2 z Watfordem. W 53. minucie samobója strzelił Abdoulaye Doucoure z Watfordu. A potem do siatki trafiali: Irlandczyk Craig Cathcart oraz Anglik Troy Deeney.

Trzy punkty zdobyła natomiast drużyna Kanonierów. Po pierwszej połowie meczu z Cardiff City był 1:1 po golach Mustafiego i Camarasy. W 61. minucie na listę strzelców wpisał się Aubameyang. Walijczycy wyrównali po golu Warda. Decydująca bramkę zdobył Lacazette w 81. minucie i ustalił wynik spotkania na 3:2.

Liderem Premier League jest Liverpool, który ma komplet zwycięstw. 12 punktów mają także: Chelsea i Watford. Czwarte jest City, a piąty Tottenham.

United zajmuje 10. lokatę, tuż za Arsenalem. Oba zespoły mają po sześć punktów.