Premier League. Eden Hazard zdecydował. Nie odejdzie z Chelsea

Eden Hazard stwierdził, że nie odejdzie z Chelsea w tym okienku transferowym. Oznacza to, że temat transferu do Realu Madryt jest zakończony.

Po mistrzostwach świata wydawało się, że Eden Hazard odejdzie do Realu Madryt. Plotki podsycił sam piłkarz, który po mundialu stwierdził, że piękne sześć lat za nim, ale czas na kolejne wyzwania. Teraz okazuje się, Belg na pewno zostanie w Chelsea. - Każdy wie, co powiedziałem po mistrzostwach świata. Ale jestem tutaj szczęśliwy ", powiedział 27-latek RMC Sport.

Jeden z najlepszym piłkarzy mistrzostw świata w Rosji miał zostać następcą Cristiano Ronaldo w Realu Madryt, ale Florentino Perez zdecydował, że nie chce wydawać olbrzymich pieniędzy na piłkarzy, bo Chelsea oczekiwała za Hazarda nawet 200 milionów euro. 

Hazard dołączył do Chelsea w 2012 roku z Lille, a jego obecna umowa wygasa 30 czerwca 2020 roku. - Dużo głupot związanych z transferem zostało powiedziane. Mam dwa lata na mojej umowie i zobaczymy, co się stanie. Odejść z Chelsea w tym roku? Nie odejdę. Rynek transferowy w Anglii jest już zamknięty. Kluby nadal mogą sprzedawać graczy, ale nie mogą już podpisywać nowych. Byłoby trochę dziwne, gdybym odszedł, a klub nie mógłby nikogo kupić - mówi Hazard w RMC Sport.

Kamil Grosicki oburzony słowami Zbigniewa Bońka. Kibice bezlitośni dla piłkarza

Lazio - Napoli. Polacy z Napoli zaczynają sezon od zwycięstwa. Gol Arkadiusza Milka

Nigel Adkins namawia Kamila Grosickiego do odejścia. "Zarabia za dużo"

Więcej o: