Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nigel Adkins namawia Kamila Grosickiego do odejścia. "Zarabia za dużo"

- Kamil Grosicki zarabia bardzo dużo, został sprowadzony za czasów, gdy klub grał jeszcze w Premier League - powiedział trener Hull City Nigel Adkins. Sugeruje on, że reprezentant Polski powinien odejść z klubu.

- Wydaliśmy na niego dużo pieniędzy, zarabia bardzo dużo. Gdyby odszedł, np. został wypożyczony albo sprzedany, wtedy zwolniłby nam sporo pieniędzy w budżecie płacowym. Jeśli dostalibyśmy za niego jakiegokolwiek pieniądze to byłby kolejny plus - powiedział Adkins.

Zbigniew Boniek: Może trzeba wrócić do czasów przed Euro 2016, gdy piłkarze zajmowali się graniem, a nie innymi rzeczami?

- Nie mówię, że nie ma przyszłości w Hull. To piłka nożna, sytuacja potrafi się zmieniać. Musimy się do niej przystosować.

Kamil Grosicki nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych na mecz z Blackburn Rovers w trzeciej kolejce Championship. W Pucharze Ligi z Sheffield United znalazł się na ławce rezerwowych, ale nie wszedł na boisko.

Mateusz Borek zaprasza Dariusza Mioduskiego na kolację. "Legia Warszawa nie jest tak słaba"

Polakiem wcześniej interesował się m.in. Panathinaikos Ateny oraz francuskie Montpellier i Rennes. Do zakończenia okna transferowego w większości lig europejskich zostały niecałe dwa tygodnie.

Więcej o: