Bartosz Kapustka ma kolejne problemy! Może zostać skreślony

Bartosz Kapustka wrócił do Leicester City, ale jego sytuacja nie jest dobra. Polak ma kolejne problemy. W poniedziałek nie zmieścił w kadrze zespołu do lat 23, a kibice sugerują, że Polak zostanie skreślony z listy 25 piłkarzy zgłoszonych do Premier League.

Był objawieniem Euro 2016 we Francji i przepadł. Nie poradził sobie w Anglii, nie poradził sobie w Niemczech. Teraz Bartosz Kapustka próbuje odbudować swoją karierę, ale ma kolejne problemy.

W poniedziałek Polak nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych zespołu do lat 23. Kibice Leicester nie wierzą w byłego piłkarza Cracovii i sugerują, że może zostać skreślony z listy 25 piłkarzy zgłoszonych do Premier League.

- Cieszę się, że znowu mam okazję być i trenować na King Power Stadium. Poznałem nowego trenera i patrzę z optymizmem w przyszłość. Fajnie, że ponownie mam szansę rywalizować z zawodnikami na najwyższym poziomie i na pewno będę robił wszystko, aby pokazać się z jak najlepszej strony - mówił Kapustka w przedsezonowym wywiadzie dla portalu laczynaspilka.pl.

Przedsezonowe sparingi nie wyglądały najgorzej, nadzieja była, ale Leicester kupiło Rachida Ghezzala z AS Monaco i szanse Polaka na grę w pierwszej drużynie diametralnie zmalały.

W pierwszym meczu nowego sezonu Premier League Leicester City przegrało z Manchesterem United 1:2. Kapustka nie zmieścił się w kadrze meczowej.

***

Lewandowski strzelił trzy gole, a Niemcy mają wątpliwości

Portugalczycy o nowym trenerze Legii

Legia może mieć problemy. Mioduski potwierdził

Więcej o: