Jose Mourinho krytykuje politykę transferową Manchesteru United. Chce przekonać do transferu Jerome'a Boatenga

Jose Mourinho jest bardzo niezadowolony z polityki transferowej Manchesteru United. Portugalczyk skrytykował działania Eda Woodwarda i stwierdził, że jego klub czeka naprawdę trudny sezon. Być może chodzi o przekonanie klubu do transferu Jerome'a Boatenga.

Jose Mourinho kolejny raz wyładował swoją frustrację przeciętnymi przygotowaniami do sezonu. Już w czasie amerykańskiego tournee 55-latek próbował tak bronić się po słabych meczach, ale teraz znów stwierdził, że Manchester może mieć trudny sezon. 

- Kluby, które rywalizują z nami są naprawdę silne i mają fantastyczne, wzmocnione zespoły. Liverpool inwestuje dużo, kupuje wszystko i wszystkich. Jeśli nie poprawimy naszego zespołu, będzie to dla nas trudny sezon- powiedział Mourinho dla kanału MUTV. 

W tym okienku transferowym Manchester najwięcej wydał na napastnika Freda (59 milionów euro. Sprowadzenie Diogo Dalota z Porto to koszt 22 milionów euro. Do Manchesteru trafił także bramkarz Lee Grant za 1,7 miliona euro. 

"Sport Bild" pisze, że Mourinho może chodzić o przekonanie klubu do sprowadzenia Jerome'a Boatenga z Bayernu Monachium. Bawarczycy chcą za swojego stopera 50 milionów, ale jak dotąd nikt nie zdecydował się zapłacić takiej sumy. Angielskie media piszą jednak, że Manchester sondował już możliwość jego sprowadzenia. Boatengiem zainteresowany jest także Arsenal

Warto przypomnieć, że okienko transferowe kończy się w Anglii już 9 sierpnia o godzinie 23:59. 

Paul Pogba coraz bliższy transferu. Agent przyjechał negocjować z Manchesterem

Bartosz Kapustka ma kolejnego rywala. Rachid Ghezzal zawodnikiem Leicester City

Legia Warszawa wciąż szuka trenera. Bosz i de Boer to fantastyka. Keller dla Sport.pl: Nie jestem zainteresowany

Blatter oskarża w swojej książce. Na wyborze Kataru zyskali we Francji? Platini i Sarkozy zamieszani

Więcej o: