Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liga angielska. Paul Pogba coraz bliższy transferu. Agent przyjechał negocjować z Manchesterem

Od kilku dniu mówi się o tym, że Paul Pogba może zmienić klub. Oprócz Barcelony Francuzem interesuje się także... Juventus. Francuz ma mało czasu na transfer, bo okienko w Anglii kończy się już w czwartek. Wówczas klub nie będzie mógł sprowadzić żadnego zastępstwa.

Po mistrzostwach świata na dobre rozpoczęło się okienko transferowe, w którym dochodzi do wielkich roszad w składach znanych klubów. Najpierw otoczenie zmienił Cristiano Ronaldo, a teraz mówi się o tym, że transfer może czekać także Paula Pogbę. Francuz nie jest zadowolony ze swojej współpracy z Jose Mourinho i chętnie zmieniłby otoczenie. 

Mundo Deportivo informowało, że piłkarzem zainteresowana jest Barcelona, a teraz wiemy, że do Manchesteru przyjechał specjalista od wielkich transferów, czyli Mino Raiola. Agent ma namawiać Manchester United do sprzedaży swojego zawodnika, którego usługami zainteresowany jest także Juventus

Pogba ma zatem dwie oferty na stole, pierwsza z Barcelony, która buduje nowy środek pola ( Vidal z Bayernu popisał właśnie kontrakt z Blaugraną) oraz właśnie ze Starej Damy. 

Okazuje się jednak, że zgodnie z zmianą przepisów w lidze angielskiej i skróceniu okienka transferowego (to kończy się w czwartek 9 sierpnia o godzinie 23:59) sprawa transferu może rozgrywać się w najbliższych kilkudziesięciu godzinach. Gdyby Manchester United zdecydował się na sprzedaż Francuza, to będzie miał bardzo mało czasu na załatanie dziury po świeżo upieczonym mistrzu świata. 

Krychowiak komentuje swój pierwszy mecz w nowym klubie