Premier League. Harry Maguire odejdzie z Leicester? Manchester United chce reprezentanta Anglii

Harry Maguire znalazł się na liście życzeń Manchesteru United. "Czerwone Diabły" oferują za defensora ok. 65 milionów funtów.

Harry Maguire był jedną z gwiazd reprezentacji Anglii podczas ostatniego mundialu. Obrońca Leicester zaliczył udany występ w Rosji, który okrasił bramką w meczu z 1/8 finału ze Szwecją.

To sprawiło, że wzrosło zainteresowanie usługami obrońcy, który zaledwie rok temu przeszedł z Hull City do Leicester za ok. 13,7 miliona euro. Zdaniem "Daily Mail" zawodnik znalazł się na liście życzeń Manchesteru United.

Gazeta podaje, że "Czerwone Diabły" są w stanie zapłacić za reprezentanta Anglii nawet 65 milionów funtów. To blisko 4-krotnie wyższa kwota, niż ta, która rok wcześniej trafiła na konto "Tygrysów".

>>> Firma z Polski sponsorem Wolverhampton Wanderers. Będzie na koszulkach

Nie wiadomo jak na ewentualną ofertę zareagują "Lisy" . Władze klubu raczej będą zainteresowane sprzedażą Maguire'a już w tym okienku transferowym. Aby przekonać 25-latka do pozostania na King Power Stadium, działacze Leicester planują dać mu podwyżkę do 75 tysięcy funtów tygodniowo.

W minionym sezonie Maguire był jednym z podstawowych zawodników "Lisów". Zagrał w 44 spotkaniach (4011 minut na boisku), w których strzelił 2 bramki i zaliczył 3 asysty.

>>> Watford prezentuje stroje wyjazdowe. Darmowe koszulki dla kibiców, którzy byli na wszystkich wyjazdach

Więcej o: