Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Łukasz Fabiański podziękował kibicom i byłemu klubowi

Łukasz Fabiański po 4 latach odszedł ze Swansea. W nowym sezonie reprezentant Polski będzie zawodnikiem West Ham United. - Dziękuję wszystkim - napisał golkiper w specjalnym, odręcznie napisanym liście opublikowanym w mediach społecznościowych.

"Chciałbym podziękować wszystkim. Od pierwszego dnia sprawiliście, że ja i moja rodzina czuliśmy się bardzo dobrze w Swansea. Przez 4 lata nie czuliśmy nic, poza miłością, wsparciem i szacunkiem. Zawsze będę wdzięczny za szansę, którą otrzymałem od klubu. Dawałem z siebie wszystko w każdym treningu, każdym meczu, i mam nadzieję, że swoimi występami zapracowałem na wasz szacunek." - napisał Fabiański w specjalnym, odręcznie napisanym liście opublikowanym na Instagramie. Polak na podziękowania wybrał niezwykłą formę.

 

I dodał: Dziękuję prezesowi klubu za wiarę i danie mi szansy. Dziękuję wszystkim menadżerom, dla których grałem. Dziękuję wszystkim kolegom z zespołu. Dziękuję ludziom pracującym w klubie, za kulisami, sprawiającymi, że mogłem skupić się wyłącznie na piłce. Specjalne podziękowania dla Javiego Garcii i Tony`ego Robertsa za to, że mi pomogli.

Specjalne podziękowania dla reprezentanta Polski opublikował również klub, dla którego Fabiański rozegrał 150 spotkań we wszystkich rozgrywkach. (>> Zobacz podziękowania Swansea).