Nabil Fekir o krok od Liverpoolu. Salah odejdzie z klubu?

Brytyjskie media są pewne, że Nabil Fekir wkrótce trafi do Liverpoolu. Cena za piłkarza Olympique Lyon została już ustalona. To może oznaczać, że Kloppowi będzie łatwiej sprzedaż Mohameda Salaha, gdy pojawi się odpowiednia oferta.

O transferze Nabila Fekira mówiło się już od dłuższego czasu, a Liverpool zaczął negocjacje w połowie maja. Okazuje się również, że LFC jest skłonne zapłacić aż 70 milionów euro za napastnika. 

Liverpool doszedł już do porozumienia z klubem, a także z samym piłkarzem. Oznacza to, że jego transfer powinien być ogłoszony w najbliższych godzinach. 24-letni Fekir to znakomita inwestycja dla Liverpoolu. Fanem jego talentu jest Jurgen Klopp, a sam Fekir strzelił w tym sezonie 18 bramek w lidze francuskiej

Trzeba przyznać, że Liverpool jest jak na razie królem polowania. Do drużyny trafił już Fabinho z Monaco i Nabil Keita z Lipska, a angielski klub za wszystkich trzech zawodników zapłaci w sumie około 150 milionów euro. 

Szybkie wzmocnienia oznaczają, że w klubie przygotowują się na ewentualne odejście Mohameda Salaha. W napadzie Liverpoolu zaczyna robić się tłoczno, więc ewentualna bardzo dobra oferta za Egipcjanina może oznaczać  transfer do innego klubu.