Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Angielski dziennikarz: Koledzy z drużyny wyśmiewają Krychowiaka

PRZEGLĄD PRASY. - Zmiana trenera raczej nie wpłynie korzystnie na sytuację Grzegorza Krychowiaka. Wielu piłkarzy go wyśmiewa. Może już nie zagrać - mówi w rozmowie ze "Sportowymi Faktami" angielski dziennikarz z "Birmingham Mail".

Czy Grzegorz Krychowiak jest już spalony w WBA? Tak twierdzi Paul Stuart, który zajmuje się tym klubem w dzienniku „Birmingham Mail”. Odejście Alana Pardewa miało dać nadzieję na częstszą i lepszą grę Polaka w klubie, ale może być zupełnie odwrotnie. Jego obowiązki przejął Darren Moore i ten raczej będzie stawiał na młodszych zawodników.

- Nie wydaje mi się, aby zmiana trenera wpłynęła korzystnie na sytuację Krychowiaka. Moore przekazał mi, iż chce budować zespół na zawodnikach, którzy będą reprezentować klub w następnym sezonie. Nie zdziwię się więc, jeśli 28-latek w ostatnich sześciu ligowych meczach nie spędzi na boisku ani jednej minuty - powiedział dziennikarz "Sportowym Faktom".

Dodatkowo na kiepską sytuację Krychowiaka ma wpływać kiepski kontakt z kolegami z drużyny. - Reszta zespołu patrzy z niedowierzaniem na zarobki Polaka. Wiem, że wielu piłkarzy wyśmiewa umiejętności Krychowiaka, przy tym jakie pieniądze otrzymuje - ujawnia Suart.

Więcej o:
Komentarze (49)
Premier League. Angielski dziennikarz: Koledzy z drużyny wyśmiewają Krychowiaka
Zaloguj się
 • polonests

  Oceniono 19 razy 11

  Niech wyśmiewają. On w lecie, już po mundialu, wróci sobie do Paryża, a reszta patałachów będzie się szykować na drugą ligę i mecze z Millwall czy Norwich.

 • maly_obibok

  Oceniono 14 razy 10

  Z jednej strony można wyśmiewać jego umiejętności piłkarskie, ale z drugiej trzeba mieć podziw, że przy takich umiejętnościach potrafił tak się ustawić pod względem kontraktu.

 • kertog123

  Oceniono 7 razy 7

  To raczej Krcha ma powody do wysmiewania tych kopaczy bo nie dośc ze zarabiaja mało to zaraz spadna do II ligi. A krycha trafi do zdecydowanie lepszej druzyny

 • matadore1

  Oceniono 13 razy 7

  w końcu to świetna drużyna, ostatnie miejsce w czwartej lidze europejskiej

 • co.rude.to.falszywe

  Oceniono 7 razy 5

  Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.

 • mariuszj_1

  Oceniono 6 razy 4

  Ja miałem tez kiedyś takiego kolegę w pracy. Miał mniejsze umiejętniści a więcej zarabiał. Strasznie sie z niego śmiałem.
  Śmiałem sie tez jak Brazylia wygrała na MŚ z Niemcami w umiejętności 11:0. W bramkach było jakoś odwrotnie i strasznie sie z Niemców śmiałem ze wygrali choc mieli gorsze umiejętności.

 • sverir

  Oceniono 6 razy 4

  Wątpię, żeby koledzy wyśmiewali wyższy kontrakt. Raczej patrzą z zazdrością lub zażenowaniem.

 • szara22

  Oceniono 3 razy 3

  Można wiele zarzucić Krysce ale kontrakt to ma niezły a drwale nie są od niego lepsi bo grają futbol z minionej epoki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX