Puchar Anglii. Fantastyczna asysta Grzegorza Krychowiaka

West Bromwich Albion przegrało u siebie 1-2 z Southampton w meczu 5. rundy Pucharu Anglii. Asystę przy golu swojego zespołu zaliczył Grzegorz Krychowiak.

Polak wyszedł w podstawowym składzie swojego zespołu. Goście - całe spotkanie na ławce spędził Jan Bednarek - prowadzili 2-0 po 56 minutach i trafieniach Wesleya Hoedta oraz Dusana Tadicia.

Dla WBA jedynego gola strzelił Jose Salomon Rondon po fantastycznym długim podaniu od Krychowiaka. Polak miał też okazję na strzelenie gola, ale Alex McCarthy nie dał się pokonać. Reprezentant Polski zszedł z boiska w 82. minucie. To jego druga asysta w ostatnim czasie, w meczu z Evertonem (1-1) przerzucił piłkę nad obrońcami do Jaya Rodrigueza, który strzelił gola dla WBA.