Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Plotki transferowe. Klub Grzegorza Krychowiaka poluje na piłkarza Borussii Dortmund

West Bromwich Albion chce pozyskać Andre Schurrle. Piłkarz Borussii Dortmund miałby zostać wypożyczony, czyli trafiłby na Wyspy na podobnych zasadach jak Grzegorz Krychowiak.

Działacze West Bromwich Albion chcą wypożyczyć 27-latka do końca sezonu. Jedynym problemem może być wysoka tygodniówka. Schurrle zarabia 160 tys. euro, ale jak informują angielskie media, Borussia może być skłonna pokryć połowę.

Jeśli Anglicy jednak wzięliby ją w całości na siebie, to Niemiec stałby się najdroższym piłkarzem w zespole. Przebiłby Grzegorza Krychowiaka, który zarabia 130 tys. euro. Taką pensję Polak wynegocjował sobie w Paris Saint-Germain, skąd trafił do WBA na roczne wypożyczenie (kończy się w czerwcu).

Schurrle w Borussii występuje od 2016 roku. Nie może jednak liczyć w tym klubie na regularną grę. Nie znajdował uznania w oczach Petera Bosza - poprzedniego szkoleniowca BVB. Nie stawia na niego też obecny - Peter Stoeger. W tym sezonie napastnik zagrał w ledwie sześciu meczach Bundesligi.

Zobacz wideo

***

Grzegorz Krychowiak wyszedł z kryzysu?

Cztery mecze z rzędu w podstawowym składzie, piękna asysta w sobotnim spotkaniu z Evertonem i wreszcie pozytywne oceny. Wydaje się, że Grzegorz Krychowiak przetrwał najtrudniejszy czas w West Bromwich Albion i powoli wraca do wysokiej dyspozycji. CZYTAJ WIĘCEJ >>