Wtopa Arsenalu! Odpadli z FA Cup już w 1/32 finału

Arsenal przegrał na wyjeździe 2:4 z Nottingham Forest w 1/32 finału FA Cup. Takiej wpadki drużyna pod wodzą Arsene`a Wengera jeszcze nie zanotowała...

Jeszcze nigdy zespół prowadzony przez Francuza nie odpadł na tak wczesnym etapie rozgrywek tego pucharu. Mało tego, ostatni raz Arsenal stracil cztery gole z drużyną z niższej dywizji od... przeszło stu lat!

W 20. minucie gola strzelił Eric Lichaj. Arsenal wyrównał 180 sekund później, kiedy bramkę zdobył Petr Mertesacker. Lichaj jeszcze przed przerwą znowu pokonał Davida Ospinę.

W drugiej połowie na 3:1 z rzutu karnego podwyższył Ben Brereton. Bramkę kontaktową zdobył Danny Welback.

W 85. minucie Arsenal dobił Kieran Dowell z rzutu karnego. Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę zobaczył Joe Worrall.