Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Problemy rodzinne Davida Silvy. Jego syn walczy o życie

David Silva wydał oświadczenie, w którym zdradził powody swojej absencji w ostatnich meczach Manchesteru City. "Chciałem was poinformować, że narodził się mój syn Mateo, jednak w bardzo wczesnym terminie. Walczy teraz każdego dnia z pomocą lekarzy" - napisał.

Silva nie grał z Tottenhamem, Newcastle i Crystal Palace. Kibice dopytywali o przyczyny, ale klub unikał odpowiedzi. Josep Guardiola zdradził tylko, że przyczyną są problemy osobiste zawodnika. Dopiero teraz sam piłkarz wyznał, z jak trudnym problemem przyszło mu się zmierzyć.Silvie urodził się potomek Mateo, ale walczy o życie w szpitalu.

„Chciałem was poinformować, że narodził się mój syn Mateo, jednak w bardzo wczesnym terminie. Walczy każdego dnia z pomocą lekarzy. Dziękuję wszystkim za wsparcie jakie otrzymałem w ostatnich dniach. Szczególnie kolegom z drużyny, trenerowi i wszystkim w klubie, którzy znają moją sytuację" - napisał Silva.

Piłkarz City znalazł się w składzie na ostatni, wygrany 3:1 mecz z Watfordem, ale wrócił do Hiszpanii. Josep Guardiola zapewnił, że dostanie tyle wolnego, ile będzie potrzebował.