Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Grzegorz Krychowiak pod ostrzałem. Miażdżąca krytyka

- Jego gra to kryminał. Odstawał od ligowego poziomu. Grzegorz Krychowiak - gwiazda PSG, która zarabia 108 tys. funtów tygodniowo - jest zdecydowanie największą klapą tego sezonu w West Bromwich Albion - napisał Matt Wilson, dziennikarz "Express & Star"

Lokalna gazeta przygotowała na koniec 2017 roku podsumowanie sytuacji West Bromwich Albion. Najmocniej oberwało się Grzegorzowi Krychowiakowi. Matt Wilson, brytyjski dziennikarz nie miał litości dla reprezentanta Polski.

- Największa klapa? Grzegorz Krychowiak - gwiazda PSG, która zarabia 108 tys. funtów tygodniowo - czytamy na stronie dziennika "Express & Star".

Pomocnik reprezentacji Polski znalazł się wśród najgorszych piłkarzy ostatniego półrocza. Pod ostrzałem znaleźli się przede wszystkim napastnicy WBA, ale to opinia na temat gry Krychowiaka była najostrzejsza.

- Jego gra to kryminał. Były momenty, w których pokazywał swój potencjał, ale głównie odstawał od ligowego poziomu. Być może było to po prostu niemożliwe, by Krychowiak sprostał swojej renomie - podsumował Matt Wilson.

West Bromwich Albion zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli Premier League. Grzegorz Krychowiak spędził na murawie 921 minut. Miał jedną asystę, a ostatnie dwa spotkania rozpoczął na ławce rezerwowych.

Zobacz wideo
Ikona sportu czytelników Sport.pl 2017
Patryk Dudek
2%
Paweł Fajdek
0%
Kamil Glik
3%
Joanna Jędrzejczyk
2%
Kajetan Kajetanowicz
1%
Adam Kszczot
2%
Robert Kubica
27%
Łukasz Kubot
14%
Robert Lewandowski
19%
Piotr Lisek
0%
Tomasz Marczyński
0%
Kamil Stoch
12%
Anita Włodarczyk
12%
Maja Włoszczowska
2%
Piotr Żyła
4%