Premier League. Manchester United i Liverpool wygrywają

Manchester United i Liverpool wygrały swoje wyjazdowe mecze w Premier League - odpowiednio z Evertonem (2-0) i Burnley (2-1).

"Czerwone Diabły" zwyciężyły po golach Anthony'ego Martiala i Jessego Lingarda w drugiej połowie. Ekipa Jose Mourinho tym samym powróciła na drugie miejsce w tabeli. Ma 47 pkt, dwa przewagi nad trzecią Chelsea i aż dwanaście straty do Manchesteru City (który ma jeszcze zaległy mecz do rozegrania).

Za to Liverpool jest czwarty z 44 pkt. Ekipa "The Reds" rozegrała bardzo ciężki mecz z 7. w tabeli Burnley. Goście objęli prowadzenie po golu Sadio Mane w 61. minucie, ale w 87. minucie spotkania wyrównał Johann Gudmundsson. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 94. minucie Ragnar Klavan.