Dni Grzegorza Krychowiaka w Anglii policzone. Polak odejdzie z WBA

Wypożyczenie Grzegorza Krychowiaka z PSG do West Bromwich Albion zostanie skrócone. Polak w styczniu będzie musiał znaleźć sobie nowy klub - informuje "The Sun".

W poprzednim sezonie reprezentant Polski kompletnie zawiódł w PSG. W Ligue 1 rozegrał zaledwie 655 minut, dlatego trafił na wypożyczenie do WBA. W angielskim zespole jest najlepiej zarabiającym piłkarzem - zgarnia około 100 tysięcy funtów tyodniowo. Dobra kasa nie idzie w parze z dobrą grą. Początek miał obiecujący, ale w ostatnich meczach już się nie wyróżnia.

Prestiżowy dziennik "The Guardian" uznał Polaka i Renato Sanchesa (Swansea) za dwa największe rozczarowania. Potrzebne wam inne dowody? W 12 meczach ligowych nie strzelił gola. Zaliczył zaledwie jedną asystę. A w całym 2017 roku kalendarzowym wygrał tylko jeden mecz, w którym grał!

Alan Pardew, nowy menadżer WBA, podziela zdanie angielskich dziennikach i też nie jest zachwycony postawą Polaka. Według "The Sun" Krychowiaka wypożyczenie zostanie skrócone, więc w styczniu pomocnik będzie musiał znaleźć sobie nowy klub. Przepisy zabraniają zawodnikom grać w jednym sezonie w trzech klubach, ale Krychowiak nie wystąpił w żadnym spotkaniu w barwach PSG w bieżących rozgrywkach, więc będzie mógł gdzieś odejść.

Tureckie media informują, że sytuację Polaka monitoruje Fenerbahce Stambuł.

Więcej o: