Kamil Grosicki wyróżniony. Jego bramka została wybrana najpiękniejszą w listopadzie!

Cudowne uderzenie Kamila Grosickiego z meczu z Sheffield United (1:4) zostało wybrane przez kibiców trafieniem miesiąca w Hull City. Skrzydłowy otrzymał aż 62 proc. głosów.

Była 29. minuta meczu z Sheffield, kiedy reprezentant Polski popisał się kapitalnym uderzeniem z dystansu.

Jego Hull City do przerwy prowadziło 1:0, ale ostatecznie przegrało 1:4.

W sezonie 2017/18 Grosicki wystąpił w 19 meczach Championship, w których strzelił 5 goli i zanotował 4 asysty.

Ostatnie tygodnie nie są jednak najlepsze dla Polaka. W trzech ostatnich meczach zagrał łącznie zaledwie 34 minuty.

Hull miało walczyć o awans do Premier League, a zajmuje dopiero 20. miejsce w lidze. W Championship występują 23 zespoły.