Jose Mourinho oczekuje większych pieniędzy na transfery

Jak informują brytyjskie media, Jose Mourinho oczekuje od Manchesteru United większego wsparcia na rynku transferowym. Zdaniem Portugalczyka klub musi kupić co najmniej dwóch klasowych piłkarzy.

W ciągu ostatnich tygodni pojawiło się sporo plotek łączących portugalskiego szkoleniowca z PSG. Mourinho przeciął jednak te spekulacje i zaznacza, że chce dalej osiągać sukcesy z Manchesterem, ale potrzebuje na to większych środków. 

Wydaje się, że Portugalczyk znalazł sposób na zmotywowanie włodarzy klubu, bo coraz częściej zaczął komplementować działania PSG, które wydaje coraz więcej pieniędzy.

- Któregoś dnia mój syn, który mieszka w Londynie, pojechał do Paryża, a nie do Manchesteru, aby obejrzeć mecz. Teraz w Paryżu jest coś wyjątkowego: magia, jakość, młodość, to jest fantastyczne - powiedział Mourinho w rozmowie z Telefoot.

Dailly Mirror odnosi się również do przyszłości Mourinho w angielskim klubie. Zdaniem gazety Portugalczyk może zostać w Manchesterze pod warunkiem, że dostanie 25% podwyżkę. Na mocy trwającej umowy "The Special One" zarabia na Old Trafford 12 mln funtów rocznie. Nowy kontrakt dawałby mu 15 milionów funtów. Kontrakt Jose Mourinho obowiązuje do połowy 2019 roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.