Kamil Grosicki strzela dla Hull City. Co za bramka! [WIDEO]

Kamil Grosicki zdobył bramkę - tzn. przepiękną bramkę, która już teraz spokojnie może kandydować do uderzenia sezonu w angielskiej Championship - w wyjazdowym meczu z Sheffield United. Jego Hull City do przerwy prowadziło 1:0, ale ostatecznie przegrało 1:4.

Grosicki wyszedł na boisko w podstawowym składzie gości i w pierwszej połowie - dokładnie w 29. minucie - dał swojemu zespołowi prowadzenie (mecz jeszcze trwa, rozpoczął się o godz. 16). Polak złamał akcję do środka i popisał się pięknym uderzeniem z blisko 30 metrów, którym zaskoczył kompletnie bramkarza gospodarzy Simona Moore'a.

To było piąte trafienie Grosickiego w tym sezonie ligowym. Hull po 16 kolejkach Championship ma cztery punkty przewagi nad strefą spadkową, zdobyło 16 pkt.