Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Arkadiusz Milik mówi o swoim transferze

Arkadiusz Milik potwierdził w rozmowie ze "Sportowymi Faktami", że zimą może zmienić klub.

Napastnik Napoli niedawno zerwał więzadła krzyżowe w kolanie, przez co w tym roku już nie zagra. Ostatnio jego klub wpadł na pomysł, by zimą wypożyczyć go do Chievo Werona - z tego klubu do Napoli przyjdzie Roberto Inglese, który ma zastąpić Milika.

Taki ruch miałby pozwolić Polakowi na regularną grę i powrót do wysokiej formy. To rozwiązanie przypadło do gustu Milikowi. - Nie mogę wykluczyć wypożyczenia. Byłby to szybki sposób na powrót do 100-proc. formy. Reprezentacja? Będę gotowy na to, by pomóc moim kolegom na mistrzostwach świata w Rosji - zdradził Milik.

Polak opowiedział również o swoim procesie powrotu do zdrowia. - Kolano jest wciąż nieco opuchnięte i czasami mnie boli. Ale każdego dnia czuję się lepiej, rehabilitacja przebiega dobrze. Niedługo zacznę kolejne ćwiczenia. W takich sytuacjach podejście mentalne jest bardzo ważne. Pierwsze dwa tygodnie są najtrudniejsze, ale na szczęście już minęły. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy mnie wspierają. Całość na stronie "Sportowych Faktów".