Wojciech Szczęsny żartuje sobie z Jacka Wilshere'a

Wojciech Szczęsny zażartował sobie z Jacka Wilshere'a na Instagramie. Jako pretekst wykorzystał zdjęcie swojego byłego kolegi z Arsenalu z dzieciństwa.

25-letni Wilshere wrzucił zdjęcie z czasów, gdy był nastolatkiem. - Wracam do czasów gdy mieszkałem z szalonym Wojciechem Szczęnym. Nie wierzę, że pozwolił mi mieć taką fryzurę - napisał Wilshere, który przyjaźnił się z Polakiem. Nim zadebiutowali w pierwszym zespole spędzili ze sobą trzy lata w ekipie młodzieżowej.

 

Szczęsny - który obecnie gra w Juventusie, gdzie jest zmiennikiem Gianluigiego Buffona - odpisał w swoim stylu. - Czy to z czasów, gdy jeszcze umiałeś grać w piłkę? - zapytał. Wilshere był jednym z największych angielskich talentów i wiązano z nim wielkie nadzieje. Jednak rozwój jego kariery został powstrzymany w dużej mierze przez kontuzje, przez ostatnie sześć lat z tego powodu opuścił ponad 150 spotkań. Obecnie jest rezerwowym w Arsenalu. Do końca jego kontraktu pozostał rok i nie wiadomo, czy Arsene Wenger zdecyduje się go przedłużyć.

Ekstraklasa. Beniaminek z Zabrza rozpycha się łokciami

Więcej o: