Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wayne Rooney bał się, że syn ,,wyda'' jego transfer

Wayne Rooney po trzynastu latach spędzonych w Manchesterze wrócił do Evertonu. Były reprezentant Anglii bał się jednak, że zanim transfer dojdzie do skutku, poinformuje o nim siedmioletni syn piłkarza, który o wszystkim wiedział.

Najstarszy syn Rooneya o imieniu Kai  jest wielkim kibicem Evertonu.  Rooney poinformował go wcześniej o swoim przejściu do The Toffes. Później jednak piłkarz zaczął się obawiać, że Kai podzieli się z kolegami radosną wieścią.

- Powiedziałem mu o swoim transferze kilka dni wcześniej niż powinienem to zrobić.   Wiem, że rozmawiał o tym ze swoimi kolegami ze szkoły. Było ryzyko, że wszystko się ,,wyda'' - powiedział Rooney w wywiadzie dla  talkSPORT. 

Gdyby informacja ujrzała światło dzienne, Rooneya mogłyby czekać negatywne konsekwencje, łącznie z ewentualnym zerwaniem rozmów kontraktowych. Nie wiadomo jednak, jak zachowałby się Everton wobec swojego wychowanka. 

 Rooney trafił do Evertonu w lipcu tego roku i z miejsca stał się czołowym piłkarzem zespołu. Napastnik trafił na Goodison Park po trzynastu latach spędzonych w Manchesterze. Piłkarz podpisał dwuletni kontrakt. ł.

Więcej o: