Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. Arsenal zaoferował 100 mln euro za Thomasa Lemara, ale nie zdąży przeprowadzić transferu?!

100 mln euro - tyle za piłkarza AS Monaco zaoferował Arsenal. Taką informację w czwartek po południu podał portal SkySports. Dużo wskazuje jednak na to, że londyńczycy nie zdążą doprowadzić transferu do końca.

W niemal całej Europie trwa ostatni dzień okienka transferowego. Kluby w ostatniej chwili szukają wzmocnień, które pomogą im w osiąganiu celów na obecny sezon. Jednymi z najbardziej aktywnych klubów na rynku są Anglicy.

Według portalu SkySports, Arsenal zaoferował AS Monaco aż 100 mln euro za Thomasa Lemara. 21-letni zawodnik był celem "Kanonierów" przez całe lato, w ostatnich dniach wiele spekulowało się, że Francuz trafi jednak do Liverpoolu.

Kilkadziesiąt minut później "Guardian" poinformował, że chociaż Monaco przyjęło ofertę Arsenalu, to piłkarz nie przejdzie do klubu tego lata. Wszystko przez fakt, że do końca okienka transferowego zostało zbyt mało czasu, a Lemar jeszcze w czwartek ma zagrać dla reprezentacji Francji przeciwko Holandii.

Zdaniem "Guardiana", fiasko ws Lemara oznacza, że kolejne miesiące w Arsenalu spędzi Alexis Sanchez. Chilijczyk, który szykuje się do odejścia z Emirates Stadium, miał odejść do Manchesteru City, jednak ta transakcja zostanie zablokowana przez Arsenal.

Lemar w obecnym sezonie zagrał w pięciu meczach i zaliczył dwie asysty. W poprzednich rozgrywkach 21-latek w 55 spotkaniach zdobył 14 bramek, do których dołożył 17 asyst.

RELACJA NA ŻYWO Z OSTATNIEGO DNIA OKNA TRANSFEROWEGO