Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Premier League. West Bromwich Albion będzie płacił olbrzymie pieniądze Grzegorzowi Krychowiakowi

Paris Saint-Germain nie dostanie za Grzegorza Krychowiaka ani eurocenta, ale West Bromwich Albion weźmie na siebie całą pensję piłkarza. Zostanie on najlepiej zarabiającym zawodnikiem w klubie.

"Back in the game" - napisał Grzegorz Krychowiak po przejściu testów medycznych w West Bromwich Albion. 27-letni pomocnik do angielskiego klubu trafił na zasadzie rocznego wypożyczenia.

- To nie tylko doskonały piłkarz, ale też zwycięzca, co pokazują jego osiągnięcia. Wzmocni konkurencję w drugiej linii. Dla klubu to przełom. Osobiście nie mógłbym być bardziej szczęśliwy, że będę z nim pracować - powiedział Tony Pulis, menedżer WBA.

Krychowiak przybywa do WBA jako gwiazda. PSG nie dostanie za niego ani eurocenta, ale Anglicy - jak podaje "Le Parisien" - wezmą na siebie całą pensję piłkarza. Zostanie on najlepiej zarabiającym zawodnikiem w klubie. Miesięcznie zarabiać będzie 510 tys. euro. Dotychczas największą pensję pobierał środkowy obrońca Jonny Evans (ok. 325 tys. euro miesięcznie).

WBA to 10. drużyna poprzedniego sezonu Premier League. W tym po trzech meczach ma siedem punktów i jest piąta. Rywalami Krychowiaka do gry w środku pola będą: Gareth Barry, Jake Livermore i Claudio Yacob.