Premier League. Liverpool rozgromił Arsenal. A Chelsea pokonała Everton

W 3. kolejce Premier League Liverpool wygrał 4:0 z Arsenalem, a Chelsea pokonała Everton 2:0.

Drużyna Arsene`a Wengera zaprezentowała się fatalnie, szczególnie w obronie, co skutecznie wykorzystali gospodarze. Już po pierwszej połowie było 2:0. Gole strzelili: Roberto Firmino i Sadio Mane.

Na 3:0 w 57. minucie podwyższył Mohamed Salah, który popisał się pięknym indywidualnym rajdem. W 77. minucie rywali dobił Daniel Sturridge. Zespół Juergena Kloppa został wiceliderem tabeli i do Manchesteru United traci dwa punkty. Arsenal jest szesnasty.

Chelsea wygrała 2:0 z Evertonem, a bohaterem spotkania został Alvaro Morata, który strzelił gola i zanotował asystę przy trafieniu Cesca Fabregasa. Obie bramki padły w pierwszej połowie. "The Blues" po 3. kolejce mają na swoim koncie sześć punktów. Everton ma dwa "oczka" mniej.

W innych niedzielnych meczach, Tottenham zremisował 1:1 z Burnley, a West Bromwich Albion ze Stoke City (1:1).