Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamil Grosicki zostanie w Premier League? Polak rozpoczyna negocjacje.

Kamil Grosicki i jego Hull spadło z Premier League, ale wszystko wskazuje na to, że polski skrzydłowy zostanie w lidze angielskiej. Grosickim zainteresowany jest Watford. Menadżerem tego klubu został własnie Marco Silva, który sprowadził Polaka do Hull.

Jak poinformował Mateusz Borek w programie Cafe Futbol. Watford jest zainteresowany sprowadzeniem Kamila Grosickiego z Hull City. Polski pomocnik wkrótce powinien rozpocząć negocjacje z Szerszeniami.

Nowym trenerem Watfordu został ostatnio Marco Silva, który sprowadził reprezentanta Polski do ligi angielskiej. Silva długo się starał o Polaka, a transfer Grosickiego został dopięty w ostatnich chwilach zimowego okna transferowego. Mimo że Hull spadło z ligi, to Grosicki zagwarantował sobie zapis w kontrakcie, który po degradacji daje Polakowi wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. 

Watford to kolejny klub zainteresowany polskim zawodnikiem. Kilka dni temu w mediach pojawiała się informacja, że Grosicki znalazł się na liście życzeń Newcastle, które w sezonie 2016/2017 wywalczyło awans do Premier League

Kamil Grosicki zagrał piętnaście meczów w barwach Hull i zaliczył pięć asyst.

Zobacz wideo