Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Marcin Wasilewski wróci do Anderlechtu?

RSC Anderlecht zaoferował Marcinowi Wasilewskiemu pracę na stanowisku skauta. Byłby to jego powrót do belgijskiego klubu po 4 latach spędzonych w Leicester City.

Po sezonie Marcinowi Wasilewskiemu kończy się kontrakt z Lisami i zostanie wolnym zawodnikiem. Szefowie Anderlechtu chcą zatrudnić ulubieńca tamtejszych kibiców na stanowisku skauta. 36-letni obrońca trafił do Leicester City w 2013 roku właśnie z Anderlechtu.

Wasilewski spędził w Anderlechcie 6 lat zdobywając 4 tytuły mistrza Belgii, raz wygrał puchar Belgii i 2 razy superpuchar. Strzelił w tym okresie 20 goli.

W Leicester grał przez 4 lata. W sezonie 2015/16 był członkiem drużyny, która sensacyjnie zdobyła mistrzostwo Anglii.

- Ogromną przyjemnością była praca z Marcinem w ciągu ostatnich czterech lat - powiedział Craig Shakespeare, obecny trener Leicester, a wcześniej asystent trenera.

"Wasyl" pogratulował ostatnio na swoim instagramie Anderlechtowi zdobycia 34. tytułu mistrza Belgii.

Więcej o:
Komentarze (9)
Marcin Wasilewski wróci do Anderlechtu?
Zaloguj się
 • adonis79

  Oceniono 1 raz 1

  Sensacją byłoby gdyby zaczął trenować pływanie synchroniczne w mongolskim żeńskim zespole,a nie fakt że wraca do byłego klubu,żałosne pismaki.

 • kasia481

  Oceniono 2 razy 0

  "Wasyl" to jeden z najgłupszych polskich piłkarzy. Ten KOPACZ to kompletny boiskowy bezmysł,
  uosobienie polskiego piłkarskiego głupka.

 • cxubmsqq1

  0

  'Ulubieniec druzyny', 'czlonek'..... Tylko to drugie jest prawda - MW byl rzeczywiscie ... 'czlonkiem' druzyny Leicester, gdzie grzal glownie lawe (jesli tylko) wiec psim swedem zdobyl medal (??? - cos chodzi mi po glowie, iz z tym 'zdobyciem' tez byly klopoty bo bardzo rzadko gral, taki byl cienki na Anglie).

  A nawet w Belgii nie moze byc 'ulubiencem' gosc, ktory kosi na lewo/prawo.... Ok, ok, jako obronca zdobywal wiele bramek, ale tylko polski szowinista nazwie takiego 'ulubiencem zespolu'.

  Najwyrazniej moze byc 'skautem' (zna w koncu polskie/wschodnie realia p.noznej, zna [???] jezyk), ale z pewnoscia nie zawodnikiem Anderlechtu- prawda, redaktorku?

 • eses2

  Oceniono 2 razy 0

  Jako kibice ale i naród jesteśmy "w porządku" i nie powinniśmy mieć kompleksów.- każdy to powie, kto trochę pojeździł po świecie. Jedna rzecz powinniśmy tylko w sobie wyrobić - troche więcej takiej zwykłej solidarności i doceniania wysiłku innych - przykład postawy Anderlechtu wobec Wasilewskiego jest tutaj najlepszy.

 • jorgus2017

  0

  Na scenie Freestyle Footballu niezmiennie od lat gościmy Dawida Krzyżowskiego. Jego triki z piłką są co raz to bardziej zaskakujące o czym możecie się przekonać na www.dkfreestyle.pl.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX