Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wasilewski odchodzi z Leicester

Były reprezentant Polski i zawodnik obecnego jeszcze mistrza Anglii potwierdził tę informację na swoim profilu na Instagramie.

„Tak cieszyłem się na ostatnim treningu z chłopakami” – napisał Marcin Wasilewski zamieszczając wesołe zdjęcie z zajęć Leicester City. Pod wpisem momentalnie pojawiły się komentarze: "Dziękujemy, to był zaszczyt widzieć cię w koszulce Leicester” lub „będzie nam ciebie brakowało”.

 

Wasilewskiemu pod koniec czerwca kończy się kontrakt z Lisami, nowego nie będzie podpisywał.

Będzie pożegnanie?

Wasilewski grał w Leicester od 2013 roku, gdy zespół zdołał awansować z Championship do Premier League. W pierwszych dwóch sezonach był podstawowym zawodnikiem drużyny. Potem częściej siedział na ławce rezerwowych. W obecnym sezonie wystąpił tylko w trzech meczach pucharowych, jednym spotkaniu ligowym i jednym meczu Ligi Mistrzów. Chociaż Polak grał mało był ważnym elementem drużyny i osobą, która robiła atmosferę i trzymała szatnię angielskiego klubu.

Na razie nie wiadomo jakie plany na przyszłość ma 37 letni gracz, ale bardzo możliwe jest, że z kibicami Leicester pożegna się w ostatnim meczu sezonu, 21 maja. Jego drużyna gra u siebie z FC Bournemouth. Obie ekipy zajmują miejsce w środkowej części tabeli.

Zobacz wideo