Premier League. Fatalne 18 sekund Granita Xhaki. "Czy on był pijany?" [WIDEO]

Arsenal znajduje się ostatnio w fatalnej dyspozycji i w poniedziałek przegrał 0-3 z Crystal Palace. Po internecie krąży wideo, na którym widzimy fatalne 18 sekund w wykonaniu Granita Xhaki.

Szwajcar trafił do Londynu przed sezonem z Borussii Moenchengladbach za 35 mln funtów i na razie nie zachwyca w zespole Arsene'a Wengera. Popularności wśród fanów na pewno nie przysporzy mu to wideo - najpierw fatalnie podał piłkę, by po kilku sekundach przewrócić się i upaść na murawę.

- Czy on był pijany? - pytali użytkownicy na Twitterze. Trudno wytłumaczyć tak fatalny fragment gry Xhaki, który akurat w tym spotkaniu należał do najlepszych piłkarzy Arsenalu (choć po prawdzie niewiele trzeba było zrobić, by zasłużyć na takie miano). Fani wygwizdali Xhakę po spotkaniu, tak jak i innych piłkarzy "Kanonierów".

Arsenal po 30 rozegranych meczach zajmuje 6. miejsce w tabeli Premier League z 54 pkt. Traci trzy punkty do 5. Manchesteru United oraz siedem do 4. Manchesteru City (który ma rozegrany o jeden mecz więcej).

Zobacz wideo
Więcej o: