Premier League. Ibrahimović odejdzie? Mourinho zachowuje spokój

Zlatan Ibrahimović jest w trakcie negocjacji nowego kontraktu z Manchesterem United. Szwed jest najlepszym strzelcem ,,Czerwonych Diabłów'' w tym sezonie. Ibrahimović we wszystkich rozgrywkach zdobył w sumie 26 bramek. Jose Mourinho nie przejmuje się jednak możliwością odejścia swojego czołowego zawodnika. Jestem spokojny i czekam na jego decyzję - mówi.

Zlatan Ibrahimović trafił do Machesteru United w lipcu 2016 roku i od razu stał się jednym z najważniejszych graczy ,,Czerwonych Diabłów''. Szwed rozegrał dotąd 41 meczów i 26 razy wpisywał się na listę strzelców. 15 z tych bramek strzelił na boiskach Premier League. ,,Ibra'' ma na również 9 asyst.

Kibice zastanawiają się, czy 35-latek zostanie w Manchesterze na kolejny sezon, ale najbardziej spokojny wydaje się być Jose Mourinho, który w swoim stylu komentuje: - Jestem po prostu spokojny i czekam na jego decyzję. Jeśli zostanie z nami, to będę szczęśliwy, jeśli odejdzie, to też będę szczęśliwy.

- Jest dla nas bardzo ważną postacią, ale bycie człowiekiem jest ważniejsze od piłkarza czy zespołu. Jeśli będzie chciał odejść, żeby być szczęśliwym razem ze swoją rodziną, to przeniesie się do innej rzeczywistości - powiedział Mourinho w Sky Sport.

Sam Zlatan Ibrahimović powiedział ostatnio, że nie zaprząta sobie głowy przyszłością, ale chciałby zostać, bo nigdy nie zostawia niedokończonej pracy.

Zobacz wideo
Więcej o: