Nicolas Otamendi następcą Pepe w Realu Madryt?

- Nico czuje się wspaniale w Manchesterze City. Ale kto nie chciałby grać dla Realu Madryt? To przecież największy klub świata - mówi Martin Sendoa, agent Nicolasa Otamendiego.

26 lutego Pepe skończy 34 lata. Latem jego kontrakt z Realem wygasa i mówi się, że kolejną umowę podpisze z jednym z klubów z Chin. Trener Zinedine Zidane ma nadzieję, że reprezentant Portugalii zechce zostać jeszcze w Madrycie, ale "Królewscy" już rozglądają się za piłkarzami, którzy mogliby go zastąpić. Jedną z opcji jest ściągnięcie Otamendiego.

- On pasuje do tej drużyny - przekonuje agent piłkarza. 29-letni Argentyńczyk od dwóch sezonów gra dla Manchesteru City, który wykupił go za 31,5 mln funtów z Valencii. Umowa obowiązuje do 2020 roku.

- Nico czuje się wspaniale w Manchesterze City. Ale kto nie chciałby grać dla Realu Madryt? To przecież największy klub świata - dodał agent piłkarza.

Otamendi interesuje się nie tylko Real, ale i Barcelona. - Mają go na oku od czasu, gdy grał dla Valencii - cytuje Sendoę "La Vanguardia".

Zobacz wideo
Więcej o: