Premier League. Rodzina Sadio Mane ofiarą pudła piłkarza na PNA

Rodzina piłkarza Liverpoolu - Sadio Mane - padła ofiarą bandyckich ataków po tym, jak zawodnik zmarnował rzut karny na zakończonym niedawno Pucharze Narodów Afryki.

Mane pomylił się w serii jedenastek podczas ćwierćfinału z Kamerunem. Pudło zawodnika Liverpoolu było jedynym w serii, przez co reprezentacja Senegalu pożegnała się z turniejem.

Na przestrzelonej jedenastce nie ucierpiał jednak tylko zawodnik i jego drużyna. Ofiarą bandyckich ataków w Senegalu padła też rodzina piłkarza. Przy pierwszej z napaści rodzina Mane została zmuszona do opuszczenia domu rodzinnego w Malice. Na tym ataki jednak się nie skończyły, bo po raz drugi bandyci dali o sobie znać, kiedy najbliżsi piłkarza przebywali w domu jego wuja. Napastnicy zaatakowali dom oraz skradli pieniądze.

Mane po powrocie z Pucharu Narodów Afryki zdążył już błysnąć w Premier League. W minioną sobotę Senegalczyk strzelił dwa gole w szlagierowym meczu przeciwko Tottenhamowi (2:0). Po 25 ligowych kolejkach, "The Reds" zajmują piąte miejsce w tabeli i do prowadzącej Chelsea tracą 11 punktów.

Zobacz wideo