Paweł Wszołek na celowniku klubu z Premier League. "Odbyły się pierwsze rozmowy"

Pomocnik reprezentacji Polski ma za sobą bardzo dobry okres. Błyszczy na zapleczu Premier League w barwach Queens Park Rangers. Jego świetne występy zaczynają zauważać klubu z najwyższej klasy rozgrywkowej.

Władze Queens Park Rangers długo się nie zastanawiały. Widząc rosnące zainteresowanie usługami Wszołka ze strony innych klubów niedawno zdecydowały się go wykupić z włoskiej Verony, z który był wypożyczony. Polak podpisał kontrakt do końca czerwca 2019 roku.

Teraz angielskie media poinformowały, że Polaka u siebie widziałby Southampton. 12. zespół Premier League jest już ponoć po pierwszych rozmowach w sprawie transferu, do którego miałoby dojść podczas letniego okienka.

Trener QPR zachwycony

- Paweł jest wspaniałym piłkarzem. Jestem absolutnie zachwycony tym, że skorzystaliśmy z tej opcji. Praca z nim sprawia mi radość każdego dnia. On ma świetną głowę do piłki. To niezwykłe uczucie dla trenera, gdy przychodząc do klubu nie do końca znasz umiejętności zawodnika, a potem widzisz jak znakomicie się rozwija. Nie mogę się doczekać widoku, gdy wraz z drużyną będzie rósł w siłę - mówił ostatnio o Wszołsku trener QPR, Ian Holloway.

Wszołek zdobył dotychczas trzy bramki dla londyńskiego zespołu. Po 29 meczach QPR zajmuje 18. miejsce w tabeli Championship. Ma dziewięć punktów przewagi nad strefą spadkową i 26 straty do lidera.

Zobacz wideo

Nowy piłkarz w Milanie, a włoskie media zachwycają się jego dziewczyną. Mają rację! WOW

Więcej o: