Liga angielska. Trener zachwycony nową umową reprezentanta Polski

Paweł Wszołek we wtorek został wykupiony przez Queens Park Rengers. Trener angielskiego zespoły nie mógł nachwalić się reprezentanta Polski.

- To fantastyczna, po prostu fantastyczna wiadomość dla Quuens Park Rengers - powiedział Ian Holloway.

- Paweł jest wspaniałym piłkarzem. Jestem absolutnie zachwycony tym, że skorzystaliśmy z tej opcji. Praca z nim sprawia mi radość każdego dnia. On ma świetną głowę do piłki. To niezwykłe uczucie dla trenera, gdy przychodząc do klubu nie do końca znasz umiejętności zawodnika, a potem widzisz jak znakomicie się rozwija. Nie mogę się doczekać widoku, gdy wraz z drużyną będzie rósł w siłę - dodał trener QPR.

Paweł Wszołek, który spędził rundę jesienną na wypożyczeniu z Verony do występującego na zapleczu ekstraklasy Queens Park Rangers, został piłkarzem angielskiego klubu na stałe. Reprezentant Polski podpisał kontrakt do końca czerwca 2019 roku.

Wszołek zdobył dotychczas trzy bramki dla londyńskiego zespołu.

- Cieszę się ze stałej umowy. Przez te ostatnie kilka miesięcy bardzo dobrze czułem, świetnie gra mi się też pod okiem nowego trenera. On pozwala mi na więcej na boisku, mogę lepiej pokazać, jakim jestem zawodnikiem - powiedział Polak, cytowany na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Po 28 meczach QPR zajmuje 17. miejsce w tabeli Championship. Ma osiem punktów przewagi nad strefą spadkową i 27 straty do lidera.

????? Nowy piłkarz w Milanie, a włoskie media zachwycają się jego dziewczyną. Mają rację! WOW

Więcej o: