Leicester ściągnie rywala dla Kapustki?

8,8 mln funtów ma zapłacić Leicester Łudogorcowi Razgrad za skrzydłowego Jonathana Cafu, który może o miejsce w składzie rywalizować z reprezentantem Polski Bartoszem Kapustką.

Brazylijczykiem interesują się w całej Europie i niewykluczone, że jeszcze w styczni zmieni klub. Jako pierwsze pozyskać piłkarza chciało Lazio, ostatnio mówiło się o tym, że o 25-latka wypytywało FC Porto.

Według gazety "A Bola" najbliżej pozyskania piłkarza jest Leicester. Mistrzowie Anglii rozpoczęli wstępne negocjacje z Łudogorcem, który nie zamierza oddać piłkarza za mniej niż zapisane w kontrakcie 8,8 mln funtów odstępnego.

Cafu w barwach Bułarskiego klubu gra od lipca 2015 roku. W tym sezonie strzelił dwa gole w sześciu meczach Ligi Mistrzów, miał tyle samo trafień w eliminacjach do tych rozgrywek.

Cafu może być rywalem dla Kapustki, który dopiero niedawno zadebiutował w Leicester, gdy wszedł na ostatnie sześć minut meczu z Evertonem w trzeciej rundzie Pucharu Anglii (2:1). Potem zagrał w drużynie U23 dla której strzelił gola, ale jego ekipa przegrała z Cheltenham aż 1:6. Ale stałego miejsca w pierwszej drużynie nie ma.

Zobacz wideo

Juventus pokazał nowy herb. Nawet Bob Budowniczy złapał się za głowę [MEMY]

Więcej o: