Bartosz Kapustka strzelił gola dla Leicester U-21, ale jego zespół... Pogrom!

Bartosz Kapustka strzelił gola dla rezerw Leicester w spotkaniu z Cheltenham Town w rozgrywkach Checkatrade Trophy. Bramka reprezentanta Polski nie pomogła jego drużynie. Leicester U-21 przegrało na wyjeździe 1:6 (1:3).

Zespół Bartosz Kapustki był tylko tłem dla swoich rywali we wtorkowym spotkaniu Checkatrade Trophy. Leicester U-21 straciło gola już dziewiątej minucie, ale minutę później do wyrównania doprowadził reprezentant Polski. Kapustka dobrze ustawił się w polu karnym i z najbliższej odległości doprowadził do remisu.

To tylko podrażniło Cheltenham Town. Drużyna, która występuje w League Two do przerwy strzeliła jeszcze dwa gole. W drugiej połowie piłkarze Cheltenham dołożyli jeszcze trzy i Leicester schodziło z murawy z bagażem sześciu goli.

Bartosz Kapustka zadebiutował w pierwszej drużynie Leicester 07.01.2017 roku. Claudio Ranieri dał szansę polskiemu pomocnikowi w rozgrywkach FA Cup i wpuścił Kapustkę na ostatnie sześć minut spotkania z Evertonem.