Marcin Wasilewski najsłabszy w meczu z Chelsea. Angielskie media bezlitosne dla Polaka

Leicester City świetnie zaczęło mecz z Chelsea. Mistrzowie Anglii prowadzili 2:0, ale przegrali po dogrywce z zespołem Antonio Conte 2:4. Do porażki Leicester przyczynił się Marcin Wasilewski, który tuż przed dogrywką wyleciał z boiska z czerwoną kartką. Angielskie media nie mają wątpliwości, że Polak był najgorszym piłkarzem na boisku.

To nie był dobry mecz byłego reprezentanta Polski. Wasilewski, który w rozgrywkach Premier League głównie siedzi na ławce rezerwowych, otrzymał swoją szansę w Pucharze Ligi Angielskiej i zawiódł na całej linii. - Postawił kolegów z drużyny przed niezwykle trudnym zadaniem, kiedy dostał czerwoną kartkę za atak na Diego Costę - napisał serwis Goal.com.

To jednak nie wszystko. 36-letni obrońca nie tylko brutalnie sfaulował Diego Costę i osłabił swój zespół, ale też źle wybił piłkę z własnego pola karnego, podając wprost do Cesara Azpilicuety. Zawodnik Chelsea wykorzystał prezent od Polaka i znakomitym strzałem pokonał Rona-Roberta Zielera.

"The Sun" ocenił występ Wasilewskiego na "4" w dzisięciostopniowej skali. Surowo Polaka ocenili również dziennikarze "Daily Mirror", którzy nie mieli wątpliwości, że Polak był najsłabszym piłkarzem wtorkowego spotkania.

Cristiano Ronaldo spotyka się z byłą miss Hiszpanii [ZDJĘCIA]

-

Więcej o: