Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zlatan Ibrahimović w konflikcie z Paris Saint-Germain. Powodem niewypłacony bonus

- Tęsknię za moją ostatnią pensją z Paris Saint-Germain - powiedział Zlatan Ibrahimović.

Szwed odszedł latem z PSG do Manchesteru United. Początkowo ten komentarz został odebrany jako odniesienie do faktu, że Ibrahimović przechodząc do Anglii zdecydował się na obniżkę zarobków (o około 30 tys. euro tygodniowo). Jednak szwedzki "Expressen" donosi, że komentarz napastnika był poważny i należy go odebrać bardzo dosłownie.

Prawnicy Ibrahimovicia i PSG starają się rozwiązać problem. Mistrzowie Francji ujawnili w "Le Figaro", że czekają na odpowiedni dokument od "Ibry", który musi im przesłać, by dostać należące mu się pieniądze.

O co dokładnie chodzi? Oficjalnie nie wiadomo, ale przyczyną może być klauzula "lojalności". W czerwcu "The Telegraph" poinformował, że transfer do Manchesteru jest opóźniany, gdyż ta klauzula zapewniała Ibrahimoviciowi bonus, jeśli nie podpisze kontraktu z innym klubem do 30 czerwca - gdy wygasał jego kontrakt. Ale tego dnia Szwed poinformował na swoich profilach społecznościowych Transfer został jednak oficjalnie ogłoszony dzień później, gdy Ibrahimović był już wolnym zawodnikiem.

Zobacz wideo

Żadna tam Premier League. To jest najbogatsza i najbardziej oglądana liga świata

Więcej o: