Premier League. Bartosz Kapustka celem Leicester!

Bartosz Kapustka wciąż jest piłkarzem Cracovii, ale jest przesądzone, że w tym okienku zmieni klub. Chce go kilka drużyn z Europy. Dowiedzieliśmy się, że reprezentant Polski jest jednym z głównych celów transferowych aktualnego mistrza Anglii, Leicester!

Informacje o zainteresowaniu Leicester pojawiały się już w trakcie Euro 2016, wszystko obracało się jednak w sferze plotek. Udało nam się potwierdzić, że sensacyjny mistrz Anglii jest mocno zainteresowany Bartoszem Kapustką i wysuwa się na pierwsze miejsce w wyścigu o zawodnika Cracovii.

Leicester chce Kapustkę, bo zaraz będzie mieć problem ze skrzydłowymi. Gdy z klubu odejdzie Riyad Mahrez, co jest bardzo prawdopodobne, w klubie zostaną Marc Albrighton, Demarai Gray i Ahmed Musa. Kapustka od razu mógłby rozpocząć walkę nawet o miejsce w podstawowym składzie.

Leicester nie jest jedynym klubem, który chce mieć u siebie zawodnika Cracovii. Z względu na duże zainteresowanie zawodnikiem kwota transferowa za niego może wzrosnąć. Krakowski klub liczy na oferty nawet większe niż 4 czy 5 milionów euro. Dla mistrzów Anglii nie są to jednak straszne pieniądze, wszystko ma rozstrzygnąć się w najbliższych tygodniach.

Cristiano Ronaldo imprezuje ze znaną meksykańską aktorką [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo
Czy Leicester to dobry klub dla Bartosza Kapustki?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.