Transfery. Wielka batalia o Zielińskiego między Napoli a Liverpoolem. Jednak Liverpool za 12 milionów euro?!

W sobotę włoskie media zgodnie podały, że Piotr Zieliński zostanie piłkarzem Napoli. Późnym wieczorem wpłynęła jednak do Udinese oferta za Polaka od Liverpoolu opiewająca na kwotę 12 milionów euro. Angielski klub jest pewny transferu - pisze włoski dziennikarz Sky Italia Gianluca Di Marzio. Prezes Napoli potwierdził, że Polak woli Liverpool.

W sobotę przez wszystkie serwisy włoskie przewinęła się informacja, jakoby Napoli sprzątnęło Zielińskiego konkurentom sprzed nosa i źródła podawały, że Udinese zarobi 12 milionów euro. Ale późnym wieczorem zareagował Liverpool, który przesłał włoskiemu klubowi ofertę o takiej samej kwocie.

Włoski dziennikarz Sky Italia Gianluca Di Marzio poinformował, że angielski klub jest już właściwie pewny transferu i ma zgodę Polaka. Prezes Napoli Aurelio De Laurentiis potwierdził, że Zeliński odmówił przejścia do Napoli i dał pierwszeństwo Liverpoolowi.

Jeśli transfer dojdzie do skutku Zieliński zostanie najdroższym polskim pilkarzem w historii. Do tej pory był nim Jerzy Dudek, którego Liverpool kupił z Feyenoordu za 7,4 miliona euro.

Zobacz wideo

Bohaterami dnia byli Ondrej Duda i... Jacek Gmoch [MEMY]

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.