Zlatan Ibrahimović podjął decyzję, gdzie zagra. "Dobrze się bawię czytając spekulacje mediów"

- Podjąłem decyzję, gdzie zagram w przyszłym sezonie - powiedział Zlatan Ibrahimović. Szwed nazwę klubu nadal utrzymuje w tajemnicy: - Dobrze się bawię czytając spekulacje mediów - stwierdził.

Szwedzki zawodnik spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej przed Euro 2016. Jednak nie temat mistrzostw dominował, a to, gdzie zagra on w przyszłym sezonie. - Zainteresowanie moją osobą było z każdego kraju. Włochy, Anglia i inne - wyliczał. - Miałem sporo możliwości. Decyzja już została podjęta.

Ibrahimović pomimo wielu pytań nie zdradził nazwy nowego pracodawcy. - Nie wiem, kiedy wszystko zostanie oficjalnie ogłoszone. Być może dopiero po Euro. Nie spieszy mi się z tym. - stwierdził. I dodał: - Dobrze się bawię czytając spekulacje mediów.

Napastnik o odejściu z Paris Saint-Germain poinformował 13 maja. W zeszłym tygodniu rozegrał ostatni mecz w barwach tego zespołu. Jego drużyna pokonała Olimpique Maryslia 4:2, a on zdobył dwie bramki.

Wśród najpoważniejszych kandydatów do zatrudnienia Szweda wymienia się Manchester Untied, gdzie w najbliższym czasie trenerem zostanie Jose Mourinho. - To wspaniały trener, który stworzy na Old Trafford potęgę. Ostatnio jednak ze sobą nie rozmawialiśmy - mówił tajemniczo "Ibra".

Zobacz wideo

Dziwne stroje na turnieju Rolanda Garrosa [ZDJĘCIA]

Więcej o: