Premier League. Liverpool złożył ofertę za Piotra Zielińskiego. Wielkie pieniądze

Juergen Klopp nie odpuszcza. Niemiec chce mieć Piotra Zielińskiego w swojej drużynie. "La Gazzetta dello Sport" informuje, że Liverpool zaoferował Udinese za reprezentanta Polski 12 milionów funtów.

Piotr Zieliński jest w tym sezonie kluczowym graczem Empoli. 21-latek gra na wypożyczeniu w Udinese, a jego ciągły rozwój sprawia, że nie gasną plotki dotyczące przenosin Polaka do lepszego klubu. Wielkim entuzjastą talentu Zielińskiego jest Juergen Klopp, menedżer Liverpoolu. Niemiec przekonał właścicieli angielskiego klubu, że warto sprowadzić perspektywicznego pomocnika do Anglii. Włoskie media poinformowały, że do Udinese wpłynęła oficjalna oferta, warta aż 12 milionów funtów.

Anglikom zależy na czasie. Chcą pozyskać Zielińskiego jeszcze przed mistrzostwami Europy we Francji. Pomocnik Empoli jest pewniakiem w kadrze Adama Nawałki i jego dobry występ podczas Euro może sprawić, że cena za 21-latka będzie rosnąć.

 

Mistrzostwo Leicester było mniej prawdopodobne niż to, że Bono zostanie papieżem. 8 największych bukmacherskich sensacji

Kto wygra Euro 2016? [SPRAWDŹ SAM!]

Czy Piotr Zieliński poradziłby sobie w Liverpoolu?
Więcej o: