Premier League. Manchester United kupi N'Golo Kante?

?Czerwone Diabły? są gotowe zapłacić nawet 30 mln funtów za najlepszego defensywnego pomocnik w tym sezonie Premier League. Transfer N'Golo Kante miał poprzeć były trener United, Sir Alex Ferguson.

Zdaniem angielskich mediów władze Manchesteru United chcą zapytać o cenę za Francuza już podczas najbliższego starcia obu drużyn na Old Trafford. Zielone światło w sprawie transferu miał dać Sir Alex Ferguson. Legendarny Szkot niedawno nazwał Katne najlepszym zawodnikiem w całej Premier League.

Manchester United wierzy, że Francuza uda się ściągnąć za 20 mln funtów - podobno taka klauzula widnieje w jego kontrakcie. Patrząc na to co obecnie dzieje się na rynku transferowym cena za jakość usług Kante wydaje się niezwykle atrakcyjna.

United chcą uprzedzić wszystkich i nie dopuścić do negocjacji piłkarza z innymi klubami, dlatego gotowi sa zapłacić 10 mln więcej. Osłodzić stratę Leicester ma także ewentualny transfer młodego Andreasa Pereiry, którym lider Premier League jest zainteresowany od dawna.

Zobacz wideo

131 goli bramkarza?! Ranking najskuteczniejszych golkiperów na świecie!

Więcej o: