Radamel Falcao: Odrzuciłem dwie oferty z Chin. Chcę powalczyć o miejsce w Chelsea

Kolumbijczyk, który przeżywa ciężki sezon w Chelsea, mógł tej zimy przejść do Chin. 30-latek odrzucił jednak dwie oferty z Państwa Środka. - Chcę zostać w Anglii i powalczyć o miejsce w składzie

Falcao nie potrafi odnaleźć formy sprzed kilku lat. W tym sezonie w barwach "The Blues" rozegrał dziewięć spotkań, w których zdobył tylko jedną bramkę. Brytyjskie media w styczniu informowały, że Chelsea chciałaby pozbyć się napastnika.

- Tak, to prawda, że miałem dwie różne oferty z Chin. Postanowiłem jednak dać sobie jeszcze jedną szansę i zostać w Anglii. Oferta była bardzo dobra, ale ucieczka byłaby najprostszą drogą. Chce zostać i powalczyć o miejsce w składzie - powiedział Falcao dla El Tiempo.

Chelsea pod koniec kwietnia musi zdecydować czy chce odkupić zawodnika z Monaco. Londyński klub musiałby zapłacić za niego 38 milionów funtów.

- W piłce nożnej wszystko może zmienić się bardzo szybko. To, co nie może zdarzyć się dziś, może przytrafić się jutro. Zrobię wszystko, by tutaj zostać - powiedział Kolumbijczyk.

Zobacz wideo
Więcej o: