Premier League. Milik zagra w Anglii? Rewelacja rozgrywek wykłada 10 mln!

Brytyjskie media informują, że reprezentantem Polski bardzo poważnie interesuje się Leicester City. Rewelacja rozgrywek chce zapłacić za Polaka 10 milionów funtów!

Claudio Ranieri, menadżer Lisów, w zimowym okienku transferowym planuje solidnie wzmocnić swój zespół. Włoch jest wielkim zwolennikiem talentu Milika i z chęcią sprowadziłby go do Leicester. Jak informują lokalne media, rewelacja obecnego sezonu Premier League jest w stanie zapłacić za reprezentanta Polski aż 10 milionów funtów. To cztery razy więcej, niż Ajax zapłacił za Milika Bayerowi Leverkusen.

Arkadiusz Milik w obecnym sezonie strzelił dla Ajaxu siedem goli i zanotował siedem asyst. Jest jednym z czołowych piłkarzy holenderskiej Eredivisie. Cenę dodatkowo podbijają sukcesy w reprezentacji Polski. Milik odgrywa kluczową rolę w drużynie Adama Nawałki. W eliminacjach do Euro 2016 we Francji strzelił sześć goli i miał tyle samo asyst.

Leicester City zajmuje trzecie miejsce w tabeli Premier League. Drużyna, w której występuje inny Polak - Marcin Wasilewski, w jedenastu meczach zdobyła 22 punkty i traci tylko trzy punkty do liderującego Manchesteru City.

Najlepsze komputerowe gry piłkarskie w historii [TOP 10]

Czy Arkadiusz Milik powinien odejść z Ajaxu?
Więcej o: