Premier League. Mourinho chce kolejnego napastnika. Higuain czy Falcao?

- Chcemy kupić kolejnego napastnika, bo chcemy mieć trzech graczy na tej pozycji na wysokim poziomie - powiedział trener Chelsea Jose Mourinho. I na nowo ruszyła lawina plotek. Najczęściej pojawiają się te mówiące o sprowadzeniu Radamela Falcao lub Gonzalo Higuaina.

Falaco ma za sobą kiepski sezon w Manchesterze United. Piłkarz na Old Trafford był wypożyczony z Monaco, teraz wraca do macierzystego klubu, "The Reds" nie skorzystali z możliwości pierwokupu. Mówi się, że zainteresowana sprowadzeniem Facalo jest Chelsea.

Jose Mourinho ujawnił, że klub będzie szukał kolejnego napastnika. - Chcemy mieć trzech graczy na tej pozycji na wysokim poziomie - powiedział portugalski trener londyńczyków.

- W tym sezonie chcemy sprowadzić kilku graczy, by mieć bardziej wyrównaną kadrę i uniknąć trudnych momentów, jeśli przydarzą nam się kontuzje. Sprowadzimy dwóch lub trzech piłkarzy, ale nie powinni oni się spodziewać, że od razu znajdą miejsce w wyjściowej jedenastce. Trudno znaleźć graczy lepszych niż mamy - dodał.

Falcao jest jedną z możliwości na pozycję napastnika, inną jest Gonzalo Higuain. Argentyńczyk zna się z Mourinho z czasów, gdy obaj byli zatrudnieni przez Real Madryt. Higuain obecnie gra w Napoli i "The Sun" twierdzi, że włoski klub byłby skłonny rozstać się z 27-letnim napastnikiem za odstępne w wysokości 30 milionów funtów.

Pół piłkarskiej Europy bije się o Kamila Glika? Same znane kluby

Kto lepiej pasowałby do Chelsea?
Więcej o: