Wojciech Szczęsny w najgorszej "11"sezonu według goal.com

Serwis goal.com wybrał najgorszą jedenastkę sezonu. Roi się w niej od zarabiających miliony euro gwiazd z największych klubów. Bramkarzem wybrano Wojciecha Szczęsnego z Arsenalu.

Wysokie zarobki, kiepska postawa w ważnych meczach i ogólny negatywny wpływ na drużynę miały znaczenie przy naszych wyborach. Nasz zespół ustawiliśmy w ofensywnym ustawieniu 4-3-3, ale nie spodziewajcie się gradu goli - czytamy na goal.com.

Na miano bramkarza w najgorszej jedenastce sezonu "zasłużył" Wojciech Szczęsny, który w trakcie sezonu stracił miejsce w bramce Arsenalu na rzecz Davida Ospiny. W uzasadnieniu czytamy, że Polak wkurzył Arsene Wengera, który przyłapał go na paleniu pod prysznicem i to, po serii słabych występ, przelało czarę goryczy. "Zagrał w finale Pucharu Anglii, ale nawet w meczu, w którym Arsenal dominował, miał nerwowy moment".

Cała najgorsza "11" sezonu według goal.com (ustawienie 4-3-3)

Wojciech Szczęsny (Arsenal) - Mattia de Sciglio (AC Milan), Neven Subotic (Borussia Dortmund), Eliaquim Mangala (Manchester City), Ashley Cole (Roma) - Juan Iturbe (Roma), Asier Illarramendi (Real), Angel di Maria (Manchester United) - Radamel Falcao (Manchester United), Mario Balotelli (Liverpool), Lucas Podolski (Inter).

Więcej o: