Premier League. Victor Valdes oficjalnie w Manchesterze United

32-letni bramkarz Victor Valdes podpisał 18-miesięczny kontrakt z Manchesterem United z możliwością przedłużenia na kolejny rok. - Jestem tu krótko, ale wiem już, że to bardzo wyjątkowy klub - powiedział na swojej pierwszej konferencji prasowej jako gracz ?Czerwonych Diabłów?.

- Chcę podziękować Louisowi van Gaalowi i klubowi za to, że pozwolili mi przejść tu rehabilitację i trenować na ich obiektach - dodał Valdes. 32-letni bramkarz trenował z pierwszą drużyną MU od października, przechodząc w tym czasie rehabilitację po kontuzji kolana. Hiszpański bramkarz urazu nabawił się w marcu 2014 r., a z końcem sezonu - zgodnie z wcześniejszym założeniem - opuścił kataloński klub. Valdes leczenie przechodził właśnie w klubie z Premier League, choć wtedy nie było jeszcze wiadomo, czy zwiąże się z nim na stałe.

- Pracowałem już z van Gaalem w Barcelonie i móc z nim pracować w Manchesterze United jest spełnieniem marzeń - stwierdził Valdes.

32-letni Valdes zadebiutował w pierwszej drużynie Barcelony w 2002 roku. Z katalońskim klubem wygrał 21 tytułów, odszedł w czerwcu 2014 roku. Ma na koncie także 20 występów w reprezentacji Hiszpanii.

Z Manchesterem United podpisał 18-miesięczny kontrakt z możliwością przedłużenia na kolejny rok. - To bardzo doświadczony bramkarz. Przez całą rehabilitację imponował profesjonalizmem, a na ostatnich treningach zrobił na nas ogromne wrażenie. Będzie bramkarzem numer dwa - stwierdził menedżer "Czerwonych Diabłów" Louis van Gaal.

Pierwszym golkiperem "Czerwonych Diabłów" jest David de Gea. 24-letni rodak Valdesa został zakupiony przez Anglików w 2011 r. z Atletico Madryt za 17,8 mln funtów.

Messi wart jest W TEJ CHWILI 220 mln euro [TOP10]

źródło: Okazje.info

Więcej o: